• Súkromná stredná odborná škola s VJM - Magán Szakközépiskola, Mostová
    Orechová 53, 925 07 Mostová
  • +421/ 031 7848107

Csütörtök 2017.09.21.

Üdvözöljük az iskola hivatalos honlapján

Újdonságok

• A Határtalanul program keretében a marketinges tanulók február 28-tól március 3-ig a budapesti Harsányi János Gimnázium és Szakközépiskola tanulóival együtt közös programokon vettek részt Budapesten. A sok színes programban a tanulók meglátogatták a Mi Magyarok kiállítást a Budai Várban, a Zwack Unicum gyárat, az Országházat, az etyeki Korda filmparkot, Szentendre macskaköves utcáit és a városra nyíló gyönyörű kilátást biztosító Citadellát. Az esti városnézés keretében többször is szemügyre vették a kivilágított várost, a Lánchidat, a várat, a rakpartot és a Hősök terét. A tanulók tetszését legjobban a városbeli közlekedés nyerte el, legfőképpen a metrózás. A sokszínű programok után a tanulók sok új élménnyel és információval tértek haza.

• 1.hely Nagy Maryam 3.A
    2.hely  Pongrác Nikoletta 4.B
    3.hely és a zsűri különdíja: Szabó Ilonka 4.B

• Szeretnél többet tudni a weblapkészítésről? Itt a kiváló alkalom: Webrebel - online tanfolyam
    Akkor tanulsz amikor időd és kedved van hozzá. További információkért fordulj az informatika tanárodhoz!

Újdonságok

• Súkromná stredná odborná škola s VJM - Magán Szakközépiskola, Mostová