A képzés módja Pincér Szakács Cukrász, pék Fodrász

Szakmák

Cukrász, pék

A cukrász szakképzés célja, hogy diákjaink magas színvonalon megismerkedjenek a cukrászat rejtelmeivel. A diákok a szakmai gyakorlatok alatt megismerkednek a különféle uzsonna- és teasütemények, krémek és egyéb édesipari termékek elkészítésének alapjaival. Fontosnak tartjuk, hogy a tanulók minél több gyakorlat keretén belül megismerjék és gyakorolják a különféle díszítési technikákat. A szakmai gyakorlat folyamán napi jelleggel más-más sütemények készítésével ismerkedhetnek meg a tanulók.

A cukrászok nagyrészt a lakhelyükhöz közeli vállalkozóknál töltik a gyakorlati időt   /minden második hetet/, de rendszeresen ellenőrizzük a fejlődésüket az iskola   tanműhelyében. Vállalunk megrendeléseket is, hogy elegendő munkát biztosítsunk a    tanuláshoz, járunk kiállításokra, tanfolyamokra,  készülünk versenyekre is, hogy jobban megismerjük a trendeket és fejlődjünk.

Újdonságok

Kapcsolat

• Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s VJM - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Mostová 53 - Hidaskürt
    Orechová 53, 925 07 Mostová